Vas Indien

Vas Indien
Vas Indien
Vas Indien
Vas Indien
Vas Indien
Vas Indien
Vas Indien
Vas Indien
Vas Indien
Vas Indien
Vas Indien
Vas Indien

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, metall, Indien, 1900-talets första hälft, dekor i relief, höjd ca 30 cm

Slitage

847128

2020-12-10