Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
LODREGULATOR, nyrenässans, 1800-tal, fanerad, vitemaljerad urtavla märkt GB (Gustav Becker), lod och pendel medföljer, höjd ca 105 cm
Delar saknas, slitage, mindre skador
847143
2020-11-29