Saltkar 1800-tal
2020-11-30
847145
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTKAR, 1800-tal, porfyr, fasettslipad, höjd 3,5, diameter 6 cm
Nagg