Skrib 1800-talets mitt
Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
SKRIN, 2 st, 1800-talets mitt, fanérade i masurbjörk, varav ett daterat 1856 med ram fanérad i alm, 14,5-16, 16x16 resp 16x16
En låda med bortfall, dragknoppar med skador, en senare dragknopp, enstaka fanérbortfall, två fotavslut saknas
847150
2020-11-30