Motiv från Venedig oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets mitt): Motiv från Venedig, signerad, olja på duk, ca 33x41 cn

847152

2020-11-30