Bordslampa Backström

Bordslampa Backström
Bordslampa Backström
Bordslampa Backström
Bordslampa Backström
Bordslampa Backström
Bordslampa Backström
Bordslampa Backström
Bordslampa Backström

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONICA BACKSTRÖM, bordslampa, Boda, 1970-tal, föreställande svamp, höjd ca 25 cm

Skador: Ej funktionstestad, SAV garanterar inte funktionen

847162

2020-12-13