Bordslampa Backström
2020-12-13
847162
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MONICA BACKSTRÖM, bordslampa, Boda, 1970-tal, föreställande svamp, höjd ca 25 cm
Skador: Ej funktionstestad, SAV garanterar inte funktionen