Matgrupp i windsorr-modell

Matgrupp i windsorr-modell
Matgrupp i windsorr-modell
Matgrupp i windsorr-modell
Matgrupp i windsorr-modell
Matgrupp i windsorr-modell
Matgrupp i windsorr-modell
Matgrupp i windsorr-modell
Matgrupp i windsorr-modell
Matgrupp i windsorr-modell
Matgrupp i windsorr-modell
Matgrupp i windsorr-modell
Matgrupp i windsorr-modell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets mitt, windsor-modell, mörkbetsad ek, bestående av 6 stolar samt 1 matbord, höjd på bordet ca 75, 76x150 cm sitthöjd på stolarna ca 45 cm

Bruksslitage, något nött

847173

2020-12-04