Litografi Keiko Minami

Litografi Keiko Minami
Litografi Keiko Minami
Litografi Keiko Minami
Litografi Keiko Minami
Litografi Keiko Minami
Litografi Keiko Minami

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KEIKO MINAMI (1909-2004): "Fleur", signerad, numrerad 99/100, färglitografi, ca 42x35 cm

Zustandsbeschreibung

847180

2020-12-07