Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KEIKO MINAMI (1909-2004): "Fleur", signerad, numrerad 99/100, färglitografi, ca 42x35 cm
Zustandsbeschreibung
847180
2020-12-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner