Kista allmoge

Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, 1800-tal, allmoge, detlajer i järnsmide i dekor av hjärtan, höjd ca 53, 85x54 cm, nyckel finns

Bruksslitage, senare bemålad

847182

2020-12-04