Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD/SKRIVBORD, omkring 1800-talets första hälft, rokokostil, höjd ca 73. 78x124 cm
Bruksslitage, senare bemålat
847192
2020-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här