Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKÄKTETRÄN, 3 st, varav ett daterade 1831, bemålade med polykrom dekor av blommor, längd ca 48-61cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, ett skäkteträ med spricka
847197
2020-12-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner