Skäkteträn 3 st

Skäkteträn 3 st
Skäkteträn 3 st
Skäkteträn 3 st
Skäkteträn 3 st
Skäkteträn 3 st
Skäkteträn 3 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKÄKTETRÄN, 3 st, varav ett daterade 1831, bemålade med polykrom dekor av blommor, längd ca 48-61cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, ett skäkteträ med spricka

847197

2020-12-04