Soffbord travertin

Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin
Soffbord travertin

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, travertin, höjd ca 53 cm, 130x70 cm

Smärre slitage

847208

2020-12-07