Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER OVE BERGFELTH, ljusstakar, 1 par, silver, Ceson, Göteborg, 1972, signerade PoB, hamrad yta, diameter 6,5 cm, höjd 10,5 cm, vikt 268 gram.
Bruksslitage, gravyr.
847220
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här