Ljusstakar 1 par

Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER OVE BERGFELTH, ljusstakar, 1 par, silver, Ceson, Göteborg, 1972, signerade PoB, hamrad yta, diameter 6,5 cm, höjd 10,5 cm, vikt 268 gram.

Bruksslitage, gravyr.

847220

2020-12-07