Kaj Franck 2 pokaler, Nuutajärvi Notsjö

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAJ FRANCK, pokaler 2 st, Nuutajärvi Notsjö 1970-tal, dekor i orange, grönt, blått, rödorange och grönblått, signerade Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, höjd 16 cm

847243

2020-12-19