Johansson Design matgrupp
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOHANSSON DESIGN, matgrupp, (5 dlr), samtida, bord med 4 stolar, rund bordsskiva, centralben i mässing, stolar med stoppad och klädd stomme, vitt konstskinn, bordets höjd ca 71, diameter 100 cm, stolar med sitthöjd 45 cm
Slitage, bruksspår, färgsprickor, repor och märken
847250
2020-12-05