Brasställ

Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSTÄLL, mässing 1900-talets början, höjd ca 35 samt 59x32 cm

Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

847252

2020-12-04