Thangka
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TIBETANSK THANGKA, 1900-tal, blandteknik på duk med förgyllning, bildmåttet ca 68x47
Kuntoraportti
Reva på fodret, slitage veck, slitage
847262
Päivämäärä:
2020-12-06