Thangka

Thangka
Thangka
Thangka
Thangka
Thangka
Thangka

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TIBETANSK THANGKA, 1900-tal, blandteknik på duk med förgyllning, bildmåttet ca 68x47

Kuntoraportti

Reva på fodret, slitage veck, slitage

847262

Päivämäärä:

2020-12-06