Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
LGB, Lehmann, modelltågdelar, lok, 7 vagnar, räls, mm, i orginalkartonger
Zustandsbeschreibung
Kartonger med skador, slitage, funktion ej kontrollerad
847282
2020-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner