Figuriner fåglar

Figuriner fåglar
Figuriner fåglar
Figuriner fåglar
Figuriner fåglar
Figuriner fåglar
Figuriner fåglar
Figuriner fåglar
Figuriner fåglar
Figuriner fåglar
Figuriner fåglar

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

FIGURINER, 8 st, fåglar, porslin, bl.a Goebel, höjd ca 11-6 cm

Ställvis slitage, repor och mikronagg kan förekomma

847334

2020-12-06