Klubbat för:
6 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ANNE VILSBØLL, (Danmark, Född 1951), olja på duk, monogramsignerad, 70x53 cm
Zustandsbeschreibung
847348
2020-12-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner