Edition Vogue Mulberry Väska
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MULBERRY, väska, tote/ axelremsmodell, skinn i i svagt rosa/ lila tvåton, öppen modell med tre stora fack, invändig öppen ficka samt fack med dragkedja, invändigt tygklädd, i sidan dragkedjor, detaljer i gulmetall, etikett och brickmärkt, längd ca 37 cm, djup ca 17 cm, höjd ca 25 cm exkl handdtag
Bruksskick. Elastiskt skinn med lättare slitage. Under dragkedjor någon fläck/ missfärgning.
847351
2020-12-06