Edition Vogue Mulberry Väska

Edition Vogue Mulberry Väska
Edition Vogue Mulberry Väska
Edition Vogue Mulberry Väska
Edition Vogue Mulberry Väska
Edition Vogue Mulberry Väska
Edition Vogue Mulberry Väska
Edition Vogue Mulberry Väska
Edition Vogue Mulberry Väska
Edition Vogue Mulberry Väska
Edition Vogue Mulberry Väska

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MULBERRY, väska, tote/ axelremsmodell, skinn i i svagt rosa/ lila tvåton, öppen modell med tre stora fack, invändig öppen ficka samt fack med dragkedja, invändigt tygklädd, i sidan dragkedjor, detaljer i gulmetall, etikett och brickmärkt, längd ca 37 cm, djup ca 17 cm, höjd ca 25 cm exkl handdtag

Bruksskick. Elastiskt skinn med lättare slitage. Under dragkedjor någon fläck/ missfärgning.

847351

2020-12-06