Bergére 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGÉRE, 1900-talets första hälft, rokokostil, Lani, Larsson och Nilsson Lyxmöbler i Malmö, betsat bok med skuren snäckskal dekor, klädd med plysch, ljus tyg, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, märken, repor

847369

2020-11-30