Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets slut, figurscen med ung smed med hammare, pendel finns, emaljerad urtavla, höjd ca 30 cm, längd ca 26 cm,.

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage.

847372

2020-11-30