Klubbat för:
500 SEK
2 000 SEK
BORDSUR, 1800-talets slut, figurscen med ung smed med hammare, pendel finns, emaljerad urtavla, höjd ca 30 cm, längd ca 26 cm,.
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage.
847372
2020-11-30