Stig Lindberg
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982), vas, "Grazia", samt väggplakett, Gustavsberg, vas med carraraglasyr och silverdekor, höjd ca 15 cm, väggplakett ca 34,5x21,5 cm
Bruksslitage, vas med smärre repor på glasyr, plakett med dedikation på baksida
847373
2020-12-06