Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), vas, "Grazia", samt väggplakett, Gustavsberg, vas med carraraglasyr och silverdekor, höjd ca 15 cm, väggplakett ca 34,5x21,5 cm

Bruksslitage, vas med smärre repor på glasyr, plakett med dedikation på baksida

847373

2020-12-06