Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
JOSEF EKBERG, vas, Gustafsberg, flintgods, sk sgraffito, blomsterdekor mot ljusblå fond, signerad samt daterad 1923, höjd 23 cm
Smärre slitage, ställvis med repor och märken på glasyr
847375
2020-12-06