Tarzan - José Ortiz

Tarzan - José Ortiz
Tarzan - José Ortiz

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TARZAN, José Ortiz Moya (Spanien, 1932-2013), originalillustration - Tarzans gift of the gods, signerad, tusch på papper, påskrift omslag 2/81, ca 51x37 cm

Oramad, fläckar/skador

847381

2020-11-30