Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, lös sittplymå, skinnklädsel i svart och rött, dekorspik, sitthöjd ca 42, rygghöjd 74, djup 60 cm
Kraftigt slitage, sprickor och patina
847384
2020-12-06