Fåtölj skinn

Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, lös sittplymå, skinnklädsel i svart och rött, dekorspik, sitthöjd ca 42, rygghöjd 74, djup 60 cm

Kraftigt slitage, sprickor och patina

847384

2020-12-06