Royal Copenhagen tallrikar fat Napoleon
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Royal Copenhagen, "Napoleon", porträtt av Napoleon samt Josephine, förgylld dekor, diameter 27 resp 34 cm
Åldersrelaterat slitage, ställvis med märken, mikronagg kan förekomma
847391
2020-12-06