Royal Copenhagen tallrikar fat Napoleon

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 3 st, porslin, Royal Copenhagen, "Napoleon", porträtt av Napoleon samt Josephine, förgylld dekor, diameter 27 resp 34 cm

Åldersrelaterat slitage, ställvis med märken, mikronagg kan förekomma

847391

2020-12-06