Bordslamnpa 1930-tal

Bordslamnpa 1930-tal
Bordslamnpa 1930-tal
Bordslamnpa 1930-tal
Bordslamnpa 1930-tal
Bordslamnpa 1930-tal
Bordslamnpa 1930-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, skärm orange glas, häjd ca 48 cm

Åldersrelaterat slitage, bruksspår, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

847395

2020-12-06