Albert Liedbeck olja

Albert Liedbeck olja
Albert Liedbeck olja
Albert Liedbeck olja
Albert Liedbeck olja
Albert Liedbeck olja
Albert Liedbeck olja

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT LIEDBECK (1881-1955): Blomsterstillben av vita och lila syrener, signerad och daterad Alb. Liedbeck 1950, olja på duk, ca 55x46 cm

Ram med pastellageskador

847401

2020-11-30