Aage Rasmussen DSB

Aage Rasmussen DSB
Aage Rasmussen DSB

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RAILWAYANA, Aage Rasmussen (1913-1975)
DSB, signerad i trycket, litografisk affisch, 1937, tryckt av Andreasen & Lachmann, bladmått ca 91x62 cm

Oramad, nålhål, hanteringsveck,

847404

2020-11-30