Aage Rasmussen 1937

Aage Rasmussen 1937
Aage Rasmussen 1937

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RAILWAYANA, Aage Rasmussen (1913-1975): STORSTROMSBROEN - DE DANSKE STATSBANER, signerad i trycket, 1937, litografisk affisch, ca 100x62 cm

Oramad, uppfodrad, nålhål i hörn, veck/skador

847405

2020-11-30