Aage Rasmussen 1937
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RAILWAYANA, Aage Rasmussen (1913-1975): STORSTROMSBROEN - DE DANSKE STATSBANER, signerad i trycket, 1937, litografisk affisch, ca 100x62 cm
Oramad, uppfodrad, nålhål i hörn, veck/skador
847405
2020-11-30