Golvlampa Orno 2062 design Lisa Johansson-Pape
Klubbat för:
3 600 EUR
Utropspris
3 000 EUR
LISA JOHANSSON-PAPE, GOLVLAMPA, model 2062, Stockmann Orno, 1900-talets mitt, blå lackerad lampskärm med perforerat mönster, mässings skaft beklätt med plastband, höjd 145 cm
Åldersrelaterat slitage och märcken
847420
2020-12-07