Golvlampa Orno 2062 design Lisa Johansson-Pape

Klubbat för:

3 600 EUR

Arviointi

3 000 EUR

Kuvaus

LISA JOHANSSON-PAPE, GOLVLAMPA, model 2062, Stockmann Orno, 1900-talets mitt, blå lackerad lampskärm med perforerat mönster, mässings skaft beklätt med plastband, höjd 145 cm

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage och märcken

847420

Päivämäärä:

2020-12-07