Esben Hanefelt Kristensen
Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ESBEN HANEFELT KRISTENSEN (född 1952): illustration till "Dykungens dotter" av H.C Andersen, olja på pannå, a tergo titeln "Dyndkongens datter- en opstået og en forenet" och signerad Esben Hanefeldt Kristensen 2004, ca 40x28 cm
Zustandsbeschreibung
847430
2020-12-03