Esben Hanefelt Kristensen

Esben Hanefelt Kristensen
Esben Hanefelt Kristensen
Esben Hanefelt Kristensen
Esben Hanefelt Kristensen

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ESBEN HANEFELT KRISTENSEN (född 1952): illustration till "Dykungens dotter" av H.C Andersen, olja på pannå, a tergo titeln "Dyndkongens datter- en opstået og en forenet" och signerad Esben Hanefeldt Kristensen 2004, ca 40x28 cm

Zustandsbeschreibung

847430

2020-12-03