Esben Hanefelt Kristensen
Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
ESBEN HANEFELT KRISTENSEN (född 1952), illustration till "Dykungens dotter" av H.C Andersen, olja på pannå, a tergo titeln "Dyndkongens datter- "liv svinder i den gamle Nil" och signerad Esben Hanefeldt Kristensen 2004, ca 40x28 cm
847431
2020-12-03