Esben Henefelt Kristensen

Esben Henefelt Kristensen
Esben Henefelt Kristensen
Esben Henefelt Kristensen
Esben Henefelt Kristensen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESBEN HANEFELT KRISTENSEN (född 1952), illustration till "Dykungens dotter" av H.C Andersen, olja på pannå, a tergo titeln "Dyndkongens datter- jeg er den, som handler standig mod den ringe"" och signerad Esben Hanefeldt Kristensen 2004, ca 40x28 cm

847432

2020-12-03