Kari Juva skulptur

Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur

Klubbat för:

2 700 EUR

2 500 EUR

KARI JUVA (1939-2014) ryttare, signerad samt daterad -98, bronsskulptur, höjd 47 cm

847435

2020-12-07