SIGURD WALLIN oljemålning

SIGURD WALLIN oljemålning
SIGURD WALLIN oljemålning
SIGURD WALLIN oljemålning
SIGURD WALLIN oljemålning
SIGURD WALLIN oljemålning
SIGURD WALLIN oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGURD WALLIN (1916-1999): kvinna på stig i landskap, signerad, olja på duk, ca 65x55 cm

847438

2020-12-06