Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, underrede i ek, med stenskiva, höjd ca 65, 82x82 cm

Hörn med avslag, sbrukslitage, smärre ytskador

847445

2020-11-30