Veikko Myller skulptur

Veikko Myller skulptur
Veikko Myller skulptur
Veikko Myller skulptur
Veikko Myller skulptur
Veikko Myller skulptur
Veikko Myller skulptur
Veikko Myller skulptur
Veikko Myller skulptur
Veikko Myller skulptur
Veikko Myller skulptur

Klubbat för:

1 550 EUR

800 EUR

VEIKKO MYLLER (född 1951) komposition med figur, signerad samt daterad -08, bronsskulptur och ställning i metall, skulptur 43x65, höjd ca 33 cm, ställning höjd 80 cm, total höjd ca 113 cm

847465

2020-12-07