Klubbat för:
1 550 EUR
800 EUR
VEIKKO MYLLER (född 1951) komposition med figur, signerad samt daterad -08, bronsskulptur och ställning i metall, skulptur 43x65, höjd ca 33 cm, ställning höjd 80 cm, total höjd ca 113 cm
847465
2020-12-07