Jugend keramik, 2 delar

Jugend keramik, 2 delar
Jugend keramik, 2 delar
Jugend keramik, 2 delar
Jugend keramik, 2 delar
Jugend keramik, 2 delar
Jugend keramik, 2 delar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JARDINJÄR, FAT, flintgods, Rörstrand samt Gustavsberg, fat med hänkel märkt Gustavsberg 84, längd 22, höjd 8,5 cm, jardinjär märkt Rörstrand, längd 19, höjd ca 8,5 cm

Bruksslitage, minimala nagg

847474

2020-11-30