Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

STOLPSKÅP, 1700-tal, bemålat, invändigt med hyllplan, höjd 151, 68x33 cm

Renoverat och kompleterat, slitage

847481

2020-11-30