Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WILLY GORDON (1918-2003): Mansporträtt, signerad och daterad Wille Gordon -46, blyerts, bildmått 46x28 cm
Gulnad, fläckar
847483
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här