Takarmaturer jugend

Takarmaturer jugend
Takarmaturer jugend
Takarmaturer jugend
Takarmaturer jugend
Takarmaturer jugend
Takarmaturer jugend

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLYKTOR, 2 st, 1900-talets början, jugend, stomme i hamradt järn, kantiga kupor med delvis matterat glas, höjd ca 21 respektive 30 cm

En kupa med spricka, nagg, kuporna senare, originaldelar medföljer

847494

2020-11-30