Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, äldre kvinna med bok, olja på duk, otydlig monogramsign., 46x37 cm

Krackelyrer, slitage

847496

2020-11-30