Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
THONET, stolar, ett par, modell 19, "Angel", tidigt 1900-tal, vitmålat böjträ, genombruten sits med dekor av stjärna, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, senare bemålade
847506
2020-12-06