Elme Glasservis

Elme Glasservis
Elme Glasservis
Elme Glasservis
Elme Glasservis
Elme Glasservis
Elme Glasservis
Elme Glasservis
Elme Glasservis
Elme Glasservis
Elme Glasservis
Elme Glasservis
Elme Glasservis
Elme Glasservis
Elme Glasservis

Klubbat för:

10 500 SEK

10 000 SEK

GLASSERVIS, 1900-tal, 75 dlr, Elme Glasbruk, slipad dekor, bestående av: 10 rödvinsglas, 7 vitvinsglas, 11 champagnekupor, 12 gröna vitvinsglas, 5 snapsglas, 11 starkvinsglas, 7 likörglas, 12 selterglas

Smärre nagg kan förekomma, varierande höjd

847522

2020-11-30