Elme Glasservis
Klubbat för:
10 500 SEK
10 000 SEK
GLASSERVIS, 1900-tal, 75 dlr, Elme Glasbruk, slipad dekor, bestående av: 10 rödvinsglas, 7 vitvinsglas, 11 champagnekupor, 12 gröna vitvinsglas, 5 snapsglas, 11 starkvinsglas, 7 likörglas, 12 selterglas
Smärre nagg kan förekomma, varierande höjd
847522
2020-11-30