Okänd konstnär olja på pannå

Okänd konstnär olja på pannå
Okänd konstnär olja på pannå
Okänd konstnär olja på pannå
Okänd konstnär olja på pannå

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, Spanien, sent 1800-tal, motiv med spanjorska, 21x20 cm.

Något slitage samt smärre fläckar.

847524

2020-12-14